Własny prąd w CD Projekt S.A.

Moc

103.32 [kWp]

Warszawa

20 sty 2021 | Bison Energy

Na warszawskiej siedzibie CD Projekt S.A. wykonaliśmy 4 mikroinstalacje o łącznej mocy 103,32 kWp. Cieszymy się, że nasza firma sprostała oczekiwaniom inwestora i została wybrana do realizacji tej inwestycji.

W ramach projektu przygotowaliśmy opinię techniczną dotyczącą balastowania systemu wraz z analizą możliwości wszystkich obiektów należących do spółki pod kątem montażu i wykorzystania udostępnionej powierzchni do produkcji energii ze słońca.

Z uwagi na liczną istniejącą infrastrukturę dachową zdecydowaliśmy się zastosować system z optymalizacją pracy na poziomie modułów od SolarEdge.

System został oparty o 328 modułów polskiej produkcji Selfa GE S.A. o mocy 315W każdy, cztery falowniki solarne SolarEdge SE50K, SE25K, SE17K i SE10K wraz z optymalizatorami pracy, całość posadowiona na konstrukcji wsporczej firmy CORAB dostosowanej do dachów płaskich.

Dzięki bardzo dobrze zorganizowanej pracy łączącej koordynację dźwigu, logistyki dostaw oraz samego montażu. Nasi instalatorzy po raz kolejny sprostali oczekiwaniom i wykonali wszystkie prace zgodnie z założonym harmonogramem.

Szukasz wykonawcy do instalacji na swojej firmie?  Poproś nas o załączenie referencji do Twojej dedykowanej oferty.