Powstaliśmy w 2013 roku, gdy współtworzyliśmy pierwszą ustawę OZE
i naszą branżę. Dziś wykonujemy instalacje fotowoltaiczne, stacji ładowania, pompy ciepła i systemy magazynowania energii.

Zapewniamy kompleksowe usługi w najwyższym standardzie:
projektowanie, dokumentacja, montaż, serwis i rozwój.

Naszą misją jest podnoszenie standardów wykonania w naszej branży, wspieranie transformacji energetycznej w naszym kraju i zwiększanie efektywności energetycznej u naszych klientów.

Od 10 lat kierujemy się jedną dewizą: nie chcemy być najwięksi – wystarczy, że jesteśmy najlepsi.

Wiarygodny partner

Marcin Tkaczyk, dyrektor administracji Agora S.A. opowiada krótko o zaufaniu do Bison Energy

Agora funkcjonuje od ponad 30 lat w sektorach: kinowym, filmowym, czytelniczym, reklamowym, radiowym i kultury. Dba o profesjonalizm i odpowiedzialne zarządzanie, a także o transparentność i przejrzystość. Pragnie dostarczać czytelnikom i słuchaczom wiarygodną oraz jakościową informację, a partnerom biznesowym – skuteczne sposoby dotarcia do klientów.

Wdrażanie innowacji

Maciej Piliński, Sales Manager we Fronius Polska Sp. z o.o. opowiada krótko o partnerstwie z Bison Energy

Pasja do odkrywania nowych technologii, intensywne badania i rewolucyjne rozwiązania: tego symbolem jest firma Fronius od 1945 roku. Jako lider w dziedzinie technologii szuka, projektuje i realizuje innowacyjne metody kontroli i sterowania energią dla fotowoltaiki i technologii ładowania akumulatorów.

Rzetelność, czyli bezpieczeństwo

Michał Marona, Country Manager w SolarEdge Technologies opowiada krótko o bezpieczeństwie Bison Energy

SolarEdge Technologies to globalny lider w branży inteligentnych technologii energetycznych. Dzięki światowej klasy możliwościom inżynieryjnym oraz nieustannemu skupianiu się na innowacjach SolarEdge tworzy inteligentne produkty i rozwiązania w zakresie produkcji energii, które wspierają w codziennym życiu i napędzają przyszły rozwój.

Klienci o nas

Montaż ładowarki w garażu podziemnym

Firma zainstalowała u mnie ładowarkę samochodu elektrycznego tzw. Wallbox w garażu budynku wielorodzinnego. Firma zrobiła też studium wykonalności wymagane przez prawo w przypadku takiej instalacji. Dobra jakość i „myślenie” przy instalacji – z czystym sumieniem rekomenduję!

Jerzy - stacja ładowania EV
Warszawa (woj. mazowieckie)
Odzyskaliśmy wiarę w człowieka

Trafiliśmy do Bison Energy po przejściach z inną firmą. Odzyskaliśmy wiarę w człowieka. Od razu czuje się, że nie jest to korporacja, w której klient jest tylko kolejnym numerem na liście. Bardzo indywidualne podejście, otwartość, rzetelność. Ekipa montażowa cicha, czyściutka, bardzo profesjonalna i miła. Obsługa formalna również na najwyższym poziomie. Dostaliśmy komplet dokumentów do dofinansowania, który bez żadnych uwag został zaakceptowany.

Polecam Bison Energy wszystkim, którzy szukają solidnego dostawcy za uczciwą cenę.

Beata 4,92 kWp
Warszawa (woj. mazowieckie)
Bezpieczeństwo, porządek i rzetelność

W listopadzie 2016r., firma Bison Energy Sp. z o.o. zainstalowała instalację fotowoltaiczna na moim budynku mieszkalnym o mocy ponad 5,4 kw. (…) dbano o zabezpieczenia i porządek w miejscu pracy. Roboty na wysokości były wykonywane w pełnym zabezpieczeniu BHP, bez ryzyka upadku, chroniąc tym samym pracowników podczas montażu. Zdecydowanie polecam firmę Bison Energy Sp. z o.o., jako profesjonalnego i rzetelnego wykonwcę instalacji fotowoltaicznych.

Grzegorz - 5,40 kWp
Warszawa (woj. mazowieckie)
Bardzo wysokie standardy

Firma trzymająca bardzo wysokie standardy. Sam miałem wątpliwości w wyborze wykonawcy, ale forma i styl w jaki sposób Bison Energy wykonała instalacje – przekonała mnie całkowicie. Polecam firmę z czystym sumieniem.

Marcin - 9.52 kWp
Józefosław (woj. mazowieckie)
Firma absolutnie godna polecenia

Pragnę wyrazić jak największe słowa uznania dla zespołu firmy Bison Energy Sp. z o.o. , od pierwszego kontaktu, przez fazę realizacji, wyjątkowo sprawnej i profesjonalnej, aż po aktywną i co najważniejsze skuteczną pomoc w załatwianiu formalności z regionalnym dystrybutorem energii elektrycznej.

Piotr - 5.13 kWp
Otwock (woj. mazowieckie)
Wybrałbym Bison Energy ponownie

Instalacja została wykonana z wielką dbałością o szczegóły, tak aby zarówno efekt wizualny oraz sprawność techniczna była w pełni satysfakcjonująca. Kontakt z Bison Energy był bardzo dobry, a ich oferta najlepsza jaką otrzymałem.

Paweł - 9.735 kWp
Pobiedziska (woj. wielkopolskie)
Absolutnie najwyższa nota

Bardzo profesjonalna i sympatyczna kadra, profesjonalne i absolutnie bezproblemowe przeprowadzenie całego montażu i uruchomienia instalacji. Ogromne wsparcie w kwestiach formalnych przeprowadzone w imieniu Klienta w stosunku do instytucji zewnętrznych.

Witold - 3.965 kWp
Warszawa (woj. mazowieckie)
Fachowcy, którzy ułatwiają życie

Instalacja paneli fotowoltaicznych bez zarzutu – zgodnie z planem i w pełni profesjonalna. Formalności związane z umową, pozyskaniem dotacji z miasta zostały załatwione sprawnie, terminowo, bez niedomówień. Wszystkie papiery – jasne, przejrzyste, kryształowo uczciwe.

Barbara - 3.30 kWp
Warszawa (woj. mazowieckie)
Jedna z najlepszych ekip na budowie

Bardzo solidna firma. Wykonali u mnie instalację w maju 2017. Cała realizacja przebiegła bez jakichkolwiek problemów, po ekipie czyściej niż przed. Panele produkują prąd ponad zakładane ilości.

Stepan - 9.36 kWp
Leżajsk (woj. podkarpackie)
Niesamowita dbałość o klienta

Od pierwszej rozmowy jako przyszli posiadacze instalacji czuliśmy, że wybraliśmy właściwą firmę. Montaż przebiegł bardzo sprawnie, profesjonalnie i bez najmniejszych problemów. Należy pogratulować firmie świetnie wyszkolonego i profesjonalnego zespołu pracowników.

Magdalena - 4.86 kWp
Stargard (woj. zachodniopomorskie)
Inwestycja w instalację to czysta przyjemność

Bison Energy jako jedyna firma podołała zadaniu zaprojektowania i montażu na dosyć nietypowym dachu. Parametry instalacji, konstrukcja, termin instalacji – w pełni zgodne z oferowanymi. Panowie z Bison Energy mają jedną rzadką dziś cechę – myślą. Dodatkowo są w pełni profesjonalni.

Grzegorz - 9,00 kWp
Józefów (woj. mazowieckie)
Doskonała współpraca od A do Z

Z Bizonem zrealizowaliśmy inwestycję 39,96 kWp, tj. ponad 108 modułów. Doskonała współpraca od A do Z: audyt, montaż, pomiary, dokumentacja powykonawcza i zgłoszeniowa. Ogromne doświadczenie. Bez ściem, terminowo, sprawnie, i przede wszystkim kompleksowo. Bardzo polecamy!

Aneta - 39,00 kWp
Kobyłka (woj. mazowieckie)
Szeroka wiedza i "frontem" do klienta

W kwietniu 2018 założyłam na dachu mojego domu fotowoltaikę o mocy 9,9 kWp. (…) Mają i szeroką wiedzę, i taką rzadko w Polsce spotykaną postawę „frontem do klienta”. (…) Takich wykonawców chciałoby się mieć na wszystkich etapach budowy i wykończeniówki. Zawsze pod telefonem, zawsze pomocni. Polecam każdemu!

Katarzyna - 9,90 kWp
Warszawa (woj. mazowieckie)
Sprawnie i fachowo

Bison Energy jako jedyna pochyliła się nad problemem maksymalnego wykorzystania powierzchni naszego małego dachu. Montaż przebiegał bardzo sprawnie i fachowo. Po instalacji zostały przekazane wszystkie niezbędne dokumenty, a Pani z biura jak za rączkę przeprowadziła przez formalności.

Piotr - 7,20 kWp
Łódź (woj. łódzkie)
Majstersztyk - solidnie i estetycznie

Polecam w 100%. Doskonała firma. Od spotkania z przedstawicielem Bison Energy wiedziałem, że nie ma sensu szukać innego wykonawcy 🙂 Sposób wykonania instalacji w porównaniu do innych, które widziałem to majstersztyk – solidnie i estetycznie. Doskonałe wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Niesamowicie pomocny zespół podczas załatwiania papierologii u dostawcy energii.

Krzysztof - 7,02 kWp
Nowy Dwór Mazowiecki (woj. mazowieckie)
Odpowiadają na każde pytanie

W pełni profesjonalna obsługa. Pomogli mi na etapie doboru komponentów i projektu, pozyskania dofinansowania, montażu, rozliczenia oraz podłączenia do sieci. Generalnie o nic nie musiałem się martwić. Wypełnili za mnie wszystkie wnioski i nawet zgłosili do operatora. Odpowiadają na każde pytanie!

Tomasz - 4,80 kWp
Warszawa (woj. mazowieckie)
Obsługa na najwyższym poziomie

Obsługa klienta na najwyższym poziomie, realizacja inwestycji także. Ekipa bardzo sprawnie zamontowała całą instalację i co bardzo mi się podobało od samego rana obserwowała zacienienie dachu. W trakcie prac zaproponowała zmianę układu paneli w celu zwiększenia wydajności – SUPER! Wszyscy pracownicy z którymi miałem kontakt byli bardzo pomocni i jakiekolwiek, nawet najmniejsze wątpliwości były rozwiązywane niemal od ręki.

Paweł - 6,40 kWp
Kobyłka (woj. mazowieckie)
Pełna opieka i obsługa po-instalacyjna

Rzadko spotyka się tak profesjonalną firmę. Wszystkie prace wykonane terminowo, dokumentacja perfekcyjnie przygotowana, cała papierologia po stronie firmy, zespół montażowy działający sprawnie, szukający optymalnych rozwiązań. Instalacja na zewnątrz i wewnątrz wykonana bardzo estetycznie. Obsługa po-instalacyjna to właściwie opieka do momentu, aż firma upewni się, że całość działa prawidłowo. Panie we front office są bardzo kompetentne, miłe i pomocne. 

Wojtek - 9,99 kWp
Warszawa (woj. mazowieckie)
Długo szukałem instalatora

Bardzo długo szukałem właściwego instalatora. Na szczęście trafiłem na zespół Bison Energy, który rozwiał wszystkie moje wątpliwości w zakresie instalacji fotowoltaicznej (a miałem ich naprawdę wiele). Projekt instalacji został wykonany bardzo rzetelnie. Montaż paneli oraz falownika również wykonany bardzo profesjonalnie i szybko. Z pewnością BISON ENERGY Sp. z o.o. jest godna polecenia.

Jarosław 5,18 kWp
Ożarów Mazowiecki (woj. mazowieckie)
Urządzenia działają bezobsługowo i bezstresowo.

Po rzetelnej analizie i zweryfikowaniu warunków eksperci cierpliwie odpowiedzieli na wszystkie pytania, dobrali urządzenia, wykonali projekt, dostarczyli kompletną dokumentację. Zespół montażowy Bison Energy wykonał bardzo sprawnie instalację, łącznie z przekopem przez starodrzew. Urządzenia działają bez zarzutu, bezobsługowo i bezstresowo. Polecam wykonawcę.

Danka 9,84 kWp
Siedlce (woj. mazowieckie)
Profesjonalne podejście do przygotowania oferty

W ostatnim czasie odwiedziło mnie kilku konsultantów z różnych firm zajmujących się instalacją fotowoltaiki. Dopiero po wizycie konsultanta Bison Energy Sp. z o.o. zobaczyłem jak wygląda profesjonalne podejście do przygotowania ofert. Przedstawiona, profesjonalna oferta wykonana wariantowo z podaniem szczegółów instalacji. Własna ekipa monterska daje gwarancje jakości i solidności. Po uruchomieniu instalacji jestem ciągle wspierany radami pracowników firmy. Gorąco polecam.

Bogdan 4,10 kWp
Mińsk Mazowiecki (woj. mazowieckie)

Partnerzy

Przekonaj się, jak wygląda najwyższy standard tego, czego szukasz.
Zadzwoń na numer w menu lub zostaw dane do kontaktu poniżej: